کامبیز صبری

کامبیز صبری | Kambiz Sabri
متولد 1345 | کاشان
کامبیز صبری در سال 1346 در کاشان بدنیا آمد. تحصیلات وی در زمینه کارشناسی مجسمه سازی و کارشناسی ارشد گرافیک و همچنین تحصیلات و تجارب طراحی صنعتی و معماری میباشد.
او در دانشکده های هنری ایران از جمله دانشکده هنر های زیبا دانشگاه تهران تدریس نموده است. تاکنون نمایشگاههای گروهی و انفرادی متعددی در گالریها و موزه های مدرن داخل و خارج از کشور داشته است.
همچنین جوایز متعددی از جمله سومین بینال و دومین سمپوزیوم مجسمه سازی ایران وجایزه بین المللی اسکای واردز در سال 2011 را کسب نموده است. آثار وی تحسین شده در بینال ششم مجسمه سازی ایران و منتخب بینال مجسمه سازی 2007 تویومورا ژاپن و بینال 2012 بنگلادش و بینال 2013 فلورانس می باشند. همچنین در سال 2005 میلادی بعنوان هماهنگ کننده پاویون ایران در بینال ونیز و بعنوان هنرمند در بینال معماری 2016 ونیز و نیز بعنوان هنرمند در آرت فیر دوبی در سال 2011 تا 2019، آرت پاریس در سال 2011 و 2012 و آرت لندن 2013 حضور داشته است. وی در بسیاری از رویدادهای هنری کشور نظیر بینالها و سمپوزیوم های مجسمه سازی و نمایشگاهای دوره ای هنر، افتخار همکاری بعنوان داور و سیاستگزار را نیز داشته است. در سال 2015 اثری از وی بهمراه یایویی کوساما و هیروشی سنجو، انتخاب،خریداری و در محوطه موزه هنر آسیایی در تایوان نصب گردید.

| گالری آثار هنرمند |

 

| پیشنهاد اثر هنرمند از پیش‌نگاه |

عنوان اثر:

تکنیک:

ابعاد:

قیمت اثر :

 

برای خرید اثر به تلگرام واحد فروش پیش‌نگاه پیام بدهید.

بیوگرافی هنرمند در یک نگاه
تحصیلات
تاریخچه نمایشگاه های انفرادی
تاریخچه نمایشگاه های گروهی
Instagram
هنرمند بعدی
مهیار قلمی
هنرمند قبلی
زینب موحد